Jaarlijks worden op de NBS jaarvergadering leden voorgedragen die zich bijzondere verdienstelijk hebben gemaakt voor de sierduivenliefhebberij. Hiervoor worden erespelden uitgereikt.

Lijst met dragers van de NBS Erespeld

Het jaar van toekenning is tussen haakjes vermeld.

  • Arbeider, Harrie te Wijchen (2017)
  • Bankeman D.W.L te Huizen (2006)
  • Benten van N.M.D. te Delft (1997)
  • Bosch J. te Epe (2002)
  • Bouwmeester E.J. te Zwolle (2009)
  • Brouwer M. te Wijster (2011)
  • Bruin de G.J. te Maarssen (1992)
  • Bruine de S. te Sas van Gent (2015)
  • Bulte J.J. te St. Pancras (2009)
  • Butter C.L.J.M. te Ermelo (1998)
  • Bijkerk R. te Winschoten (2016)
  • Catsman P.A. te Soest (1994)
  • Dissel van Th. te Den Haag (2000)
  • Dommerholt Joh. te Winterswijk (1993)
  • Doorn van J.D. te Middelburg (1990)
  • Eisenburger H. te Eindhoven (1994)
  • Fidder J. te Maartensdijk (2012)
  • Fles J.B. te Dieren (2007)
  • Florissen A.W. te Didam (1998)
  • Grouw van H. te Aylesbury UK (2009)
  • Hagenauw R. te Peize (2013)
  • Hamer D.J. te Zutphen (1987)
  • Hartman J. te Wijchen (2016)
  • Helden van H. te Landgraaf (2008)
  • Heuvel van den M.B.C. te Voorburg (1996)
  • Houpst H.J. te Ommen (1999)
  • Joosten R. te Nijmegen (2016)
  • Kleine B. te Enschede (2014)
  • Kluskens H. te Nederweert (2015)
  • Kloet van de B. te Poppel (B) (2010)
  • Koster de R. te Munchen (D) (2010)
  • Kramer Joh. te Bedum (2014)
  • Kreijkes G.J. te Vriezenveen (1995)
  • Kuster J.L.A. te Didam (2007)
  • Laming Th.A.M. te Gilze (1994)
  • Leeuwen van D. te Den Haag (2003)
  • Leeuwen van M. te Den Haag (2003)
  • Monsjou K.H.M. te Eibergen (1990)
  • Moree K. te Vianen (2012)
  • Mudde A.R. te Berkenwoude (1983)
  • Nicolaij K. te Workum (2013)
  • Offeren van P.P.D. te De Punt (2005)
  • Ploeg van de F. te Vledder (2014)
  • Rijks T.J.A. te Geleen (1996)
  • Schipper J.H. te Wierden (1991)
  • Schwarz H.B. te Hoogkarspel (2002)
  • Sebregts M.C.M. te Wouw (2014)
  • Siepkamp van de J.J. te Nieuwegein (2009)
  • Slikker R.J. te Balk (2007)
  • Sonnemans J. te Someren (2012)
  • Stallmann P.J. te Breda (1997)
  • Steenhuis A. te Scheemda (2001)
  • Sterling G.H. te Deventer (2005)
  • Tieks J. te Sommelsdijk (2006)
  • Verkolf C. te Wijster (2011)
  • Visser A.P. te Barneveld (2003)
  • Vries de G. te Goutum ( 2004)
  • Waerdt van de E. te Maarn (2008)
  • Wel van A.J. te Rijsbergen (1997)
  • Wel-Louwerse van F. te Rijsbergen (1981)
  • Werkhoven Th. te Geldrop (2014)
  • Wit de J. te Didam (2010)
  • With de K.W. te Leeuwarden (2001)
  • Zeeuw de D. te ’s Gravenzande (2008)
  • Zijl van W.C.M. te Poeldijk (2004)